O nás

Jsme profesionální firma s mnohaletou zkušeností, vlastníme moderní vysoce kvalitní techniku zaručující špičkovou kvalitu díla. Materiál pro výrobu izolační pěny nakupujeme přímo u výrobce což má přímí vliv na cenu. Naše profesionalita a spolehlivost je zárukou spokojenosti našich zákazníků. Náš individuální přístup k zákazníkovy přináší vždy optimální řešení pro daný úkol. Samozřejmostí je bezplatné zaměření a kalkulace.

Stříkanou pěnovou izolaci doporučujeme jako stavební materiál nové generace. Stříkaná pěna
dokonale přilne ke všem materiálům. Po aplikaci stříkané izolační pěny nevznikají žádné netěsnosti a tepelné mosty. Díky izolačním schopnostem stříkané pěny je možné snížit náklady na vytápění až polovinu. Stříkané izolační pěny jsou vhodné pro zateplení fasády, šikmé nebo ploché střechy, zateplení podkroví, izolace podlahy, vnitřní stěny i pro izolaci základů. Zateplení stříkanou izolační pěnou trvá pouze jeden den a lze jej provádět během celého roku.

Jednou z dalších výhod stříkané pěnové izolace je odolnost proti škůdcům. Tudíž nehrozí poškození jako například zde:

 

Videa nástřiku


Časté dotazy


Je pěna hořlavá?

Všechny naše pěny jsou ve stejné třídě hořlavosti jako polystyrénové desky či dřevo. Naše pěny však vynikají vysokou samozhášivostí. Jakmile zdroj ohně pohasne, pěna okamžitě přestane hořet. Navíc díky své neprůvzdušnosti nepustí k ohni dostatek vzduchu, který požár potřebuje pro své hoření. Díky tomu máme případy, kdy pěna dokázala ochránit před požárem konstrukci střechy.


Je pěna jedovatá?

Polyuretanové pěna pro izolaci NENÍ jedovatá ani toxická. Ochranné obleky mají aplikátoři z důvodu ochrany své pokožky a pracovního oblečení. Pěna přilne totiž ke každému povrchu a lze ji odstranit pouze mechanicky. Maskou aplikátoři chrání své dýchací cesty vůči vdechnutí materiálu, kde při aplikací vzniká 100 x násobná expanzce. Pěna rozhodně není toxická – má veškeré certifikace včetně hygienického atestu.


Jaká je životnost izolace?

Pěnová izolace má životnost celou dobu životnosti stavby. Jedná se o definitivní řešení zateplení bez dalších zásahů.