STŘÍKANÁ IZOLACE

Provádíme aplikaci stříkané izolační pěny pro izolaci staveb. Řešíme zateplení, hydroizolaci i odhlučnění rodinných domů, panelových domů, bytů, průmyslových objektů, staveb, bazénů a dalších nejrůznejších staveb. Máme mnoho zkušeností s realizacemi v jakýmkoliv prostředím díky stovkám úspěšně provedených aplikací například izolace střech, základů domu, stěn, podlah, balkonů nebo teras. 

Stříkaná pěnová izolace

  • Dokonalé utěsnění bez spár a mezer
  • Odolná proti hlodavcům, nesedá, neřídne, neplesniví
  • Pěna v zimě hřeje, ale v létě chladí
  • Životnost pěny = životnost stavby
  • Izolace PUR pěnou sníží náklady na vytápění až o 70%
  • Díky zkušenostem vybereme nejlepší řešení pro vaši stavbu
  • Konzultace technika a kalkulace zdarma

 

NABÍDKA SLUŽEB

 EKO H Roof IZOLACE A PAROZÁBRANA

 

díky její  vysoké hustote touto pěnou izolujeme napřiklad ploché střechy. Tato pěna se vyznačuje uzavřenou buněčnou strukturou, která účinně zabraňuje kondenzaci vodních par a je vysoce odolná vůči vlhku a odolá i nepříznivým klimatickým podmínkám. Tenká vrstva izolace se dokonale naváže na podklad i v nepravidelných částech střechy bez vzniku spár. Mezi izolací a podkladem tak nevzniká žádný prostor ani tepelné mosty, kterými by mohlo unikat teplo, což znamená výraznou úsporu na energetických ztrátách. Na tuto trvdou pěnu se jako konečná povrchová úprava aplikuje ochranná vrstva proti UV záření, která také plní funkci hydroizolace proti stojaté vodě.

 Zjistit více 

PAROZÁBRANA 

EKO H 200

je materiál, ktery ma jednu z nejnižších tepelných vodivostí - funguje tedy jako výborný izolant. Jako idealní využití se nabízí jako izolace stopů, stěn i podlah. Má uzavřenoubuňečnou strukturu, je vzduchotěsná a funguje jako účinná parozábrana. Její speciální vlstnosti zabraňují kondenzaci vodních par a jejichnásledném odtoku, poškození stavby nebo vzniku plísní. Proto je vodná také jako izolace základů či průmyslovýc zásobníků a kontajnerů. Pěnu je možno aplikovat na beton, cihlu, dřevo, kov. Pěna se chemicky naváže namateriál tak, že nezbyde žádný vzducový prostor ani spoj. Další výodou je její rychlá aplikace klidně i 200m2/den. 

Zjistit více 

EKO S500 TEPELNÁ A ZVUKOVÁ IZOLACE

EKO S 500 je měkká pěna fungující jako tepelná i zvuková izolace a je ideálním řešením pro zateplení krovů, stěn, podkroví a stopů a dalších míst kde je materiál meně namáhaný a skrytý. Díky otevřené buněčné struktuře neodraží zvuk ale polcuje to zní dělá dokonalou zvukotěsnou izolaci. Měkká pěna je jednou z nejpokrokovějších izolací na světě. po nastříkaní nabyvá na objeu a to až 120x a tudíž zaplní každou mezeru a vytvoří tak souvyslou izolační vrstvu, která skvěle izoluje a je 100% ekoligicky nezávadná. Narozdíl od skelné vaty nebo foukané celulozy neláká lodavce ani jiné škůdce. Zabraňuje trovbě plisní a šíření prachu.

Zjistit více